Джейкоб та Вісп)

← Предыдущая Следующая → 1 2 3 4 5
Показаны 51-75 из 101
Читатель
Варан
Был
Пользователи
44 темы
509 сообщений
Рейтинг: 337
Репутация: 10
На сайте 5 лет
Віктор, дякую за таку ретельну та глобальну розповідь! Мало кому повезло мати таких характерних улюбленців. І не всім улюбленцям повезло мати такого уважного господаря! Одне лише «Господарське Око» Цербера дорогого варте Звичайно володарі не занепокоєні, щоби не розбудити улюбленців — живуть звичним життям.

Ви так і не відповіли на моє запитання щодо піску
Если — хорошее слово… ©
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Цитата: Варан
Віктор, дякую за таку ретельну та глобальну розповідь! Мало кому повезло мати таких характерних улюбленців. І не всім улюбленцям повезло мати такого уважного господаря! Одне лише «Господарське Око» Цербера дорогого варте Звичайно володарі не занепокоєні, щоби не розбудити улюбленців — живуть звичним життям.

Ви так і не відповіли на моє запитання щодо піску


За «Санді». Хай буде десь в 4 чи 5 разів економніше. Сам Санді якийсь специфічний на дотик. Він схожий на щось середнє між свіжим сиром (творОг) і цукровою пудрою. Краще його просто «помацати». І пісок і не пісок, скоріше борошно на дотик, але без пилюки.
У загальному плані витрати йдуть на фізичне переміщення піску з купалки). Вони там накупаються, зкинуть трохи с себе (але не все) і скачуть по вітрині. Він взагалі не пилить, але сильно «випадає в осад». Наче як сіль по столу розсипати, схожий ефект. Дуже економний.

З іншого боку — як часто заміна? Я засипаю дно у кілька пальців. Вони «витоптують» середину і як починає виднітися дно купалки, то я досипаю ще. Іноді треба його «просіювати від чорного рису»))). Потреби маленькі вони справляють у піддоні з наповнювачем, а велики — усюди. Тож як певна кількість рису збирається у купалці, то через сито фільтрую і знову у купалку. Після 2-3 просіювать пісок вже набирається жиру (чи що там на шушках) і його треба оновлювати на новий. Старий я поки зсипаю в окрему ємність. Згодом аби посміятися спробую той пісок промити.

З мінусів — у мене поряд Санді не продають, треба за ним їздити. Доставляти мені немає сенсу бо я не знаю о котрій годині і де буду. Мені краще або купити або самовивіз без доставки. В місцевому магазі дуже сильно «агітують» за Верса лагу, але там цінник конський. У тому магазі взагалі ціни специфічні, але саме за магазин я відпишу в окремій темі.

І головний мінус — кіло Санді за об'ємом я пачка риса чи гречки у 800 грам! Не в кіло, а саме у 800. Це перше що мене шокувало, тому і написав що кіло піску уявляв «трохи більше в об'ємі».
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Цитата: Jerih
Хм… Віктор, дуже Образно (не плутати з образливо) і з гумором написано! Я начебто побачив все описане пухнасте господарство на власні очі. Добре, коли можна власноруч переробляти все у їх помешканні за власним дизайном та кресленнями.

Що стосується Епіцентру, то чому не хочете замовити все, що потрібно «з доставкою»? Чи Вам обов'язково треба попередньо побачити матеріали на власні очі, помацати дошки?


Мені дуже важливі «тактильні досліди». Якісь матеріали мені можна хоч кілька охапок взяти на спину чи доставити. Однак стінку треба обирати дуже ретельно, а після цього її ще з великою точністю там порізати. Решту, звісно, забрати на полички якісь. По фоткам на сайті мені це складно зробити. Я люблю усе перемацати, можливо ще й понюхати. Щоб усілякими смолами чи ще чим не смерділо).
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Цитата: Chinny
Цитата: Barathrum_Nomad
Шуша це не пацючок, не хом'ячок чи морська свинка. Шуша — це самохідна хутряна пилка. Майже як бобер, хіба що греблю не будує.


Вот это определение! надо запомнить Очень точно )

Цитата: Barathrum_Nomad
Настав час оновлень у їх домівці, однак бажання (і навіть грошей!) недостатньо. Немає де купити. От немає і все. Ринки не працюють, Епіцентр зачинений. На руках тільки дизайн новий і трохи креслень оновленої вітрини.


Но у вас же есть прямо «под боком» источник — верба! Из ее веточек много чего можно в клетку сделать. Тем более, я вижу, что Вы это хорошо умеете.


Верба зараз тільки як їжа ( ще як іграшка). Ще лишився один віник крапиви у схованці. Вербу різати нову ще рано. Я її восени нарізав перед приморозками «до кращих часів». Якщо її ще й зараз нарізати, то ті гілки вже не будуть відростати. Як мені пояснили — «нє сєзон».
Тож як матеріал різати поки зарано. В них колись був балкончик. Був «недовго»). Я зараз фотки скину з телефону і там буде видно що Джейкоб з тим балкончиком наробив.
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Такс, тепер свіжі фотки).

Як вже казав — режим сну зараз порушений геть у всіх, що в мене що в шушиків. З технікою в мене змін немає. Досі фоткаю на «домофон» Redmi Note 4X 3/32. Яким би він старим не був, але мене він повністю влаштовує. Це не «камерофон», а звичайнісінький ЗАСІБ ЗВ'ЯЗКУ.

Шушики будуть через раз «пом'яті після сну».
Іноді вони сплять окремо:



Іноді разом. Ну, відносно, «разом»)



Якщо вони не вирішили чи разом чи окремо, то відпочивають отак:



Тепер почнемо з Віспика. Він або їсть, або сьорбає водичку, або скаче по вітрині. У більшості випадків відпочиває у доміку. Там він точно може відпочити, бо з великою вірогідністю десь буде «відпочивати» Джейкоб. Чи в колесі, чи на поличках чи ще десь. Тут у Віспіка майже гарантована вільна від Джейкоба домівка).




Ще трохи:




і ще:






і на останок:




Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Тепер хутряна самохідна пилка Джейкоб. Як помітили, то фотки «не дуже» і через освітлення, і через бліки на скляних дверцятах. Протирати їх сенсу немає, через кілька годин вони знову заЛапані). Ще різні ракурси і може здатися що там вага відрізняється у кілька разів у кожного.

Джейкоб хлопець дуже простий — їсть, спить, гризе)
Я вже не знаю скільки в нього тут «гаманців» на пузіку…


Чи спить чи їсть)



Іноді «охороняє» купалку




В когось «Ранок починається з кави», а в когось з перевірки кормушки


Якщо там щось є, то треба перевірити запаси у кормушці Віспа



В черговий раз «позичив» у Віспа його порцію люцерни



і далі нічого нового — їсти та спати















У більшості випадків їх взагалі складно фотографувати. Якщо «кадр» гарний, то треба підійти ближче. Там або освітлення не дуже, або в черговий раз скло заЛапане або вони прокинулися і момент втрачений. Тому якщо вони відпочивають, то я рідко роблю фотки. Я їх точно налякаю після сну, а фотка може і не вийти. Тож краще гарний сон і відсутність гарного кадру ніж поганий сон і відсутність гарного кадру). Шушки як шушки, але «мої».
Редактировалось 2 раза, последний: 17:55
Читатель
Hohotynchik
Был
Пользователи
22 темы
348 сообщений
Рейтинг: 212
Репутация: 10
На сайте 4 года
Виктор, спасибо за Ваши рассказы. Они такие атмосферные, надеюсь, со временем соберется сборник (серьезно!).

Апетит в нього поганенький і зараз це виправляється Аміносолом та Траумелем.


Подскажите, с какой целью Вы даете именно Виспу эти препараты?
Per aspera ad astra
Читатель
Роксолана
Был
Пользователи
17 тем
160 сообщений
Рейтинг: 67
Репутация: 1
На сайте 3 года
Цитата: Barathrum_Nomad
Джейкоб хлопець дуже простий — їсть, спить, гризе)
Я вже не знаю скільки в нього тут «гаманців» на пузіку…


Да он просто КОРОЛЬ. Висп милашка, а в Джейкобе сразу чувствуется сила.

Вы долго занимались его приручением? Или он «сам по себе» — не тянется пообщаться с хозяином?
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 5 лет
Цитата: Barathrum_Nomad
Згодом аби посміятися спробую той пісок промити.


Хм… Разве это не глинистый минерал? Тогда образуется мутная жижа Или я что-то путаю?

Лесенки, такие лесенки…

Мои тоже их так обработали и даже, как сейчас часто говорят о шиншах, «частично демонтировали» Сами будете чинить или замените полностью в процессе апгрейда всей витрины?
Читатель
Pivnaya Feya
Был
Пользователи
35 тем
269 сообщений
Рейтинг: 96
Репутация: 5
На сайте 4 года
Виктор, фотки (и пушистики) супер (как и всегда). Снова за них порадовалась. Новые рассказы перечитала многократно

Толькуо не совсем поняла этот момент:
Цитата: Barathrum_Nomad
Тож краще гарний сон і відсутність гарного кадру ніж поганий сон і відсутність гарного кадру).

При любом раскладе «отсутствие хорошего кадра»? Это шутка такая?
ЗОЖ — людям, ЛЛЗ — шиншиллам!!!
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Цитата: Hohotynchik
Виктор, спасибо за Ваши рассказы. Они такие атмосферные, надеюсь, со временем соберется сборник (серьезно!).

Апетит в нього поганенький і зараз це виправляється Аміносолом та Траумелем.


Подскажите, с какой целью Вы даете именно Виспу эти препараты?


Недостатня для його віку вага.
От у Джейкоба, наприклад, умовний індекс «вага-вік» — 39+. Йому в травні буде вже два рочки і важить він за 900-915 і достатньо «габаритний».

У Віспа ж меньше. Якщо порівнювати з «бобриком», то має бути 780-800. Але ні…
Вага не 300-350, але «недостатня». Звісно ж і не 399 грамів.
Мені пояснили що це «профілактично». Зазвичай вагітним чи хворим дають аміносол. В мене усе що можна «для профілактики». Від кішок вони ізольовані вже не перший місяць і на великий жаль для шушів — без прогулянок. Тільки вітрина та руки. Якби вони щось підчепили від рудих мешканців, то проблеми мали бути в обох. Тож Вісп зараз «умовно на лікуванні». Трохи згодом ще гарбузове насіння буде. Він і не хворий наче. Активний дуже, вночі стрибає у колесі гучніше Джейкоба, однак апетити в них дуже різні. Дві годівниці, окремі жменьки люцерни чи окремі гілочки. Якщо Джейкоб тупо жре усе що є в наяві, то Вісп за бажанням. Я не психолог там для шушиків, і не буду казати, що в когось депресія, бо один бобер його морально «пригнічує»…
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Цитата: Роксолана
Цитата: Barathrum_Nomad
Джейкоб хлопець дуже простий — їсть, спить, гризе)
Я вже не знаю скільки в нього тут «гаманців» на пузіку…


Да он просто КОРОЛЬ. Висп милашка, а в Джейкобе сразу чувствуется сила.

Вы долго занимались его приручением? Или он «сам по себе» — не тянется пообщаться с хозяином?


Десь місяці два, але є одне але. Я його взяв перед переселенням з іншого житла. На початку було все гаразд, але «повернувся» він трохи ображеним. Наче я його зрадив і «повернув неякісний товар». Потворно з ним миритися довелося ще місяці 3-4. Характер в нього дуже специфічний. На руки він сам не лізе, але постійно провокує на гру. Наче і не тікає, але сам стрибає не часто. Якщо ж він сидить і умовно «попередити» що зараз будуть обійми, то він не пручається і його можна тіскати. Це коли він дозволить. Якщо ж він вже на руках — виробляти можно що завгодно, мене він не вкусить. І чухати і тіскати, і за вушком шкрябати. Він при цьому специфічно муркотить.

Таке тільки зі мною. Коли ж мама одного разу намагалася їм гранулят насипати, то він прибіг та покусав їй пальці до крові. Це окрема історія. Вісп навпаки. В мене на руках сидіти не любить, однак любить усюди бігати та скакати. Він не любить коли його «контролюють», але дуже ігривий. Дозволяє бути його «другом», але щоб його тіскали — ні. Йому треба саме компанія, а не обійми. Одному щою з ним гралися, але не чіпали. Іншому їсти та щоб чухали за вухом. Саме дивне, що в мами на руках Вісп може сам сидіти, а в мене ні. Це довга історія за їх поведінку.
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Цитата: Jerih
Цитата: Barathrum_Nomad
Згодом аби посміятися спробую той пісок промити.


Хм… Разве это не глинистый минерал? Тогда образуется мутная жижа Или я что-то путаю?

Лесенки, такие лесенки…

Мои тоже их так обработали и даже, как сейчас часто говорят о шиншах, «частично демонтировали» Сами будете чинить или замените полностью в процессе апгрейда всей витрины?


За «пісок» не в курсі. Він стає після купалки тикий собі трохи жирний. Що з ним робити я не знаю. Якби була стара пилюка — я б просто викинув. Тут просто цікаво як воно буде. Можливо і мутна жижа, поки не знаю. Це «суто для науки»)

Балкончик… Лишилась умовна тритина, тому його пустили «на дошки». Не хотів щоб вони стрибали і в них там лапка застрягла.
Наповнення вітрини буде змінюватися на 99%. Лишу лише колесо, але і його треба буде відремонтувати та перезібрати з балансуванням.
Драбинку з кругляшків можна зробити коронкою для розеток, а отвори у поличках тими самими коронками (і кругляшки будуть на сходи) або пером Форстнера для меблів. Мінус для мене — матеріал треба перемацати та перенюхати. Все це має витримувати навантаження від ваги «буйних бобрів» а опиратися їх зубам.
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Цитата: Pivnaya Feya
Виктор, фотки (и пушистики) супер (как и всегда). Снова за них порадовалась. Новые рассказы перечитала многократно

Толькуо не совсем поняла этот момент:
Цитата: Barathrum_Nomad
Тож краще гарний сон і відсутність гарного кадру ніж поганий сон і відсутність гарного кадру).

При любом раскладе «отсутствие хорошего кадра»? Это шутка такая?


Нажаль сувора реальність). Вірогідність що я їх потривожу — 100%, вірогідність вдалого не розмитого фото 50 на 50.
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 5 лет
Цитата: Barathrum_Nomad
За «пісок» не в курсі. Він стає після купалки тикий собі трохи жирний. Що з ним робити я не знаю. Якби була стара пилюка — я б просто викинув. Тут просто цікаво як воно буде. Можливо і мутна жижа, поки не знаю. Це «суто для науки»)


Хм… Глина звичайно утворює не розчин, а багнюкоподібну жижу. Хоча, Ви праві, хто зна, що там у Вас у цьому піску (я прибічник цеоліту, адже він корисний не тільки ззовні, а й внутрішньо — у тому числі для людини). Був би кварцевий пісок (в якому не бажано купати шинш), то зрозуміло — осів би на дно, як у річці. Будь-ласка, напишіть потім результат «експерименту» — цікаво ж
Читатель
Роксолана
Был
Пользователи
17 тем
160 сообщений
Рейтинг: 67
Репутация: 1
На сайте 3 года
Цитата: Barathrum_Nomad
Недостатня для його віку вага.
От у Джейкоба, наприклад, умовний індекс «вага-вік» — 39+. Йому в травні буде вже два рочки і важить він за 900-915 і достатньо «габаритний».

У Віспа ж меньше. Якщо порівнювати з «бобриком», то має бути 780-800. Але ні…


На этом фото они выглядят почти одинаковыми:

Или это еще детская фотка?

По поводу веса не согласна. Вес шиншиллят во многом зависит от веса родителей (как правило). Если у Джейкоба крупные родители, то он и весит в их диапазоне. Если у Виспа родители не такие крупные (скажем, средние — 500-600 г), то откуда ему взять 780-800 г? И не соит от него ждать, что он настолько разжиреет. Пусть наберет свою «генетическую норму» здорового «молодого парня»
Читатель
Pivnaya Feya
Был
Пользователи
35 тем
269 сообщений
Рейтинг: 96
Репутация: 5
На сайте 4 года
Цитата: Barathrum_Nomad
Недостатня для його віку вага.
От у Джейкоба, наприклад, умовний індекс «вага-вік» — 39+. Йому в травні буде вже два рочки і важить він за 900-915 і достатньо «габаритний».

У Віспа ж меньше. Якщо порівнювати з «бобриком», то має бути 780-800. Але ні…
Вага не 300-350, але «недостатня». Звісно ж і не 399 грамів.


Если тут вес — показатель здоровья, то правильно делаете, что принимаете меры!
Хотя 700+ г для Виспика — явно перебор.
На этом фото он вообще выглядит массивным:


Но больше всего мне Виспик нравится тут:

Он на моего Изи тут похож. Когда они настораживают ушки, мордочка удивленно вытягивается — милота
Правда, палец на переднем плане вызывает вопросы
Редактировалось 1 раз, последний: 17:23
ЗОЖ — людям, ЛЛЗ — шиншиллам!!!
Читатель
Hohotynchik
Был
Пользователи
22 темы
348 сообщений
Рейтинг: 212
Репутация: 10
На сайте 4 года
Цитата: Barathrum_Nomad
Недостатня для його віку вага.
Мені пояснили що це «профілактично». Зазвичай вагітним чи хворим дають аміносол. В мене усе що можна «для профілактики».


В принципе, очень разумно дать Виспу в такой ситуации аминосол (препарат, состоящий из витаминов и аминокислот) и траумель. В состав траумеля входит большое количество компонентов и в целом этот препарат разнопланового позитивного действия (противовоспалительный, ранозаживляющий, повышающий иммунитет и т.д.) Поэтому в ситуации, когда нет возможности провести полное обследование (или такие действия могут только навредить еще больше за счет стресса) есть большая вероятность, что препарат траумеля в сочетании с аминосолом решит проблему недостаточного веса.

Кстати, семя льна не предлагали Висперу, оно тоже может помочь набрать вес (конечно, в разумной дозировке)?
Per aspera ad astra
Читатель
Варан
Был
Пользователи
44 темы
509 сообщений
Рейтинг: 337
Репутация: 10
На сайте 5 лет
Цитата: Barathrum_Nomad
Драбинку з кругляшків можна зробити коронкою для розеток, а отвори у поличках тими самими коронками (і кругляшки будуть на сходи) або пером Форстнера для меблів.


А це як? Можна буде побачити фото-інструкцію процесу? Корисний досвід!
Если — хорошее слово… ©
Читатель
Chinny
Был
Пользователи
34 темы
401 сообщение
Рейтинг: 221
Репутация: 7
На сайте 5 лет
Цитата: Barathrum_Nomad
Тепер хутряна самохідна пилка Джейкоб.


Никогда такого сравнения не встречала Прямо новая поговорка. Добавлю в свой лексикон. Забавно
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Цитата: Роксолана
Цитата: Barathrum_Nomad
Недостатня для його віку вага.
От у Джейкоба, наприклад, умовний індекс «вага-вік» — 39+. Йому в травні буде вже два рочки і важить він за 900-915 і достатньо «габаритний».

У Віспа ж меньше. Якщо порівнювати з «бобриком», то має бути 780-800. Але ні…


На этом фото они выглядят почти одинаковыми:

Или это еще детская фотка?

По поводу веса не согласна. Вес шиншиллят во многом зависит от веса родителей (как правило). Если у Джейкоба крупные родители, то он и весит в их диапазоне. Если у Виспа родители не такие крупные (скажем, средние — 500-600 г), то откуда ему взять 780-800 г? И не соит от него ждать, что он настолько разжиреет. Пусть наберет свою «генетическую норму» здорового «молодого парня»


В них, відносно необмежений запас харчів. Їм не треба думати, як заплатити за інтернет чи телефон з комунальними чи ще щось. Їм треба лише хрумкати та розважатися, ні і звісно — радувати радість). Якщо один їсть як вагітна самка, то інший «економить», наче їм ця їжа на весь тиждень. В Джейкоба немає ожиріння (перевіряв хутро перед передніми лампками), вин здоровезна і масивна торохтілка. Це враховуючи що самці менше за самок. Віспік же меньший за нього, але не в пропорції до віку. Для мене краще «перехвилюватися ніж не доглядіти». Лікування наслідків завжди дорожче доступної профілактики.
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Цитата: Pivnaya Feya
Цитата: Barathrum_Nomad
Недостатня для його віку вага.
От у Джейкоба, наприклад, умовний індекс «вага-вік» — 39+. Йому в травні буде вже два рочки і важить він за 900-915 і достатньо «габаритний».

У Віспа ж меньше. Якщо порівнювати з «бобриком», то має бути 780-800. Але ні…
Вага не 300-350, але «недостатня». Звісно ж і не 399 грамів.


Если тут вес — показатель здоровья, то правильно делаете, что принимаете меры!
Хотя 700+ г для Виспика — явно перебор.
На этом фото он вообще выглядит массивным:


Но больше всего мне Виспик нравится тут:

Он на моего Изи тут похож. Когда они настораживают ушки, мордочка удивленно вытягивается — милота
Правда, палец на переднем плане вызывает вопросы


Зовнішній вигляд оманливий). Якщо вони сидять шнобельок до шнобилька, то Джейкоб довший Віспа десь на три пальці і вищий на два. Бобер за об'ємом схожий на дволітрову скляну банку. Так, вони зустрічаються не так часто як літрови та трилітрові у господарських магазинах, але факт є факт. Він саме кругленький і йому треба скляна банка у два літри. Від пепсі чи мінералки у 2 літри не підходить — вони вузькі та довгі. Стосовно мордочки — в нього два режими. Один для відпочинку — тоді він гарненький і пухнастий кругляшок, і нший «аеродинамічний» — для розваг. Тут і вушка набувають іншої форми і сам він трохи «розтягується». Носики в них різні. Якщо у Віспіка «маленьке сопло», то у Джейкоба «добрячий п'ятачок».
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Цитата: Hohotynchik
Цитата: Barathrum_Nomad
Недостатня для його віку вага.
Мені пояснили що це «профілактично». Зазвичай вагітним чи хворим дають аміносол. В мене усе що можна «для профілактики».


В принципе, очень разумно дать Виспу в такой ситуации аминосол (препарат, состоящий из витаминов и аминокислот) и траумель. В состав траумеля входит большое количество компонентов и в целом этот препарат разнопланового позитивного действия (противовоспалительный, ранозаживляющий, повышающий иммунитет и т.д.) Поэтому в ситуации, когда нет возможности провести полное обследование (или такие действия могут только навредить еще больше за счет стресса) есть большая вероятность, что препарат траумеля в сочетании с аминосолом решит проблему недостаточного веса.

Кстати, семя льна не предлагали Висперу, оно тоже может помочь набрать вес (конечно, в разумной дозировке)?


В мене обмежений доступ до ветеринарів. Коли в нас якась **#*3#+* побила одну з кішок, то я намахався шукати за адекватною вартістю лікаря для огляду. Вони тижня два проспала і раз на добу їла половину пакети рідкого корму. По факту вижила, але тепер вона в нас «циклопік» і в неї розлад психіки і часткова координація. Мені тільки за огляд (тільки огляд, не операції якісь) виставляли рахунок з цінником вітрини. Можливо я відстав від життя і тепер стільки коштують послуги лікарів. Враховуючи «популярність» шушок — цінник взлітатиме з таким розкладом до небес. З іншого боку — якісні послуги і коштують якісно. Саме тут і вся проблема — якість рідко слідує за цінником. Якщо в когось є контакти кількох першокласних спеціалістів, то буду вдячний. Без уціх всіх «ну він худенький, в нього „назва страшної хвороби, якої у шиншил бути не може, сказ там якийсь чи ще щось“, тому йому треба терміново оці ліки за 100500 грошей, інакше шуша помре ще вчора і взагалі невідомо як вона досі вижила!.. Бізнес є бізнес, однак наживатися на любові до шушок — це не для мене…

Стосовно льону поки не скажу. Замовив трохи їм смаколиків, мають бути в середині наступного тижня. Там взагалі посилка у 10 кіло має бути шушам).
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Цитата: Варан
Цитата: Barathrum_Nomad
Драбинку з кругляшків можна зробити коронкою для розеток, а отвори у поличках тими самими коронками (і кругляшки будуть на сходи) або пером Форстнера для меблів.


А це як? Можна буде побачити фото-інструкцію процесу? Корисний досвід!


Інструкція дуже проста).
Треба мінімум три речі:
1. Матеріал для виробу. Це можуть бути дошки, бруски чи плити якісь.
2. Інструмент — пилка, шурупокрут чи щось ще за вашою фантазією.
3. «Засіб» виробництва. Якщо використовуєте пилку — можете зупинятися на двох попередніх пунктах. Якщо шурупокрут, то треба «свердла». В нашому випадку — коронки. Можна брати хоч саморобні з консервних банок (і таке бачив), але краще дивтися на плотність деревини з якою ви будете працювати. Тут треба коронки брати чи для гіпсокартону, чи для дерева або навіть для цегли та бетону.

Виглядають вони ось так:




Для бетону коронка інша. Бажано брати розбірну. Щоб корпус, робоче полотно та свердло регулювалися. Інакше у вас у середині завжди буде дірка і ви зможете обирати лише розмір отвору.

Сверла Форстнера використовуються для глухих отворів. Зазвичай ними роблять отвори для фурнітури у меблях. Там де у вас петлі на дверцятах усіляких шкафчиків.
Виглядає воно так:






Тож якщо вам треба кругляшки на сходи ПЛЮС дірка для лазу у якійсь поличкі чи стіні — краще коронки. Якщо дірка ПЛЮС опилки — форстнер.

Так кругляшки будуть ідеальної форми, хіба що обробити наждаком гострі грані і все.
Якщо використовувати пилку, то тут треба більша кількість наполегливості. Спочатку ви пробите квадрат, потім відрізаєте кути — отримуєте октагон. Це восьмикутник правильної форми. Потім ще відрізаєте кути — і так далі і так далі… Це якщо вам треба саме кругляшки)))

Якщо воно вам не треба — пилка, дошка і полички на виході
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Цитата: Chinny
Цитата: Barathrum_Nomad
Тепер хутряна самохідна пилка Джейкоб.


Никогда такого сравнения не встречала Прямо новая поговорка. Добавлю в свой лексикон. Забавно


В кожної шуши свої особливості. Якщо у Віспіка призвисько «штанішки» через його шаровари, то в Джейкоба — тартак. То лісопилка солов'їною. Звісно можна казати на нього трачка, але тартак краще, хоча зміст однаковий).
← Предыдущая Следующая → 1 2 3 4 5
Показаны 51-75 из 101

Отвечать в темах могут только зарегистрированные пользователи. Вход Регистрация.