Причесывание шиншилл

Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 4 года
Всем привет!

Понравилось, как во втором видео в теме про купание хозяин причесывает своего шинша. Наверняка и у нас можно приобрести такую щеточку. Что-то мне подсказывает, что и моим шиншикам такая процедура придется по вкусу.

Вопрос — где купить и сколько стоит?
Редактировалось 1 раз, последний: 12:47
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 4 года
В мене є схожа. Тільки трохи інша. Купляв ще разом із вітриною, але жодного разу не використовував. Спочатку думав використовувати «за призначенням», однак передумав. Як дізнався пізніше, то шушиків не треба вичісувати, їм треба лише якісний пісок для купання. Далі пухнастик все зробить сам. Вона деревя'яна і не обертається. Для «тестування» є два шушики, вони додані «у профілі». Минулий раз зважував 25 грудня. Джейкоб — 690, а Говоряшка — 396. Спробую почухати Джейкоба, подивимось що з цього вийде)
Читатель
Chinbox Team
Был
Пользователи
50 тем
1663 сообщения
Рейтинг: 842
Репутация: 27
На сайте 5 лет
Цитата: Barathrum_Nomad
В мене є схожа. Тільки трохи інша.


А можна фото? І, бажано, враження від використання (маються на увазі враження пухнастих).
Правильно заданный вопрос — половина ответа :)
Автор: Jerih
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 4 года
Цитата: Barathrum_Nomad
і не обертається.


Думаю, ее подвижность — как раз и есть ее главной «фишкой». И возможно, залогом успеха
Автор: Jerih
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 4 года
Цитата: Jerih
Понравилось, как во втором видео в теме про купание хозяин причесывает своего шинша. Наверняка и у нас можно приобрести такую щеточку. Что-то мне подсказывает, что и моим шиншикам такая процедура придется по вкусу.

Вопрос — где купить и сколько стоит?


Щеточку, как в японском видео, найти так и не удалось. Нашел разные щетки для грызунов фирмы Трикси. Возможно, какие-то из них «хороши» для шиншей.
Я выложу скрины, прошу совета, помогите выбрать, пожалуйста.


Автор: Jerih
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 4 года

Автор: Jerih
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 4 года

Автор: Jerih
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 4 года

Автор: Jerih
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 4 года

Автор: Jerih
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 4 года

Автор: Jerih
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 4 года

Автор: Jerih
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 4 года

Читатель
Chinny
Был
Пользователи
34 темы
398 сообщений
Рейтинг: 221
Репутация: 7
На сайте 4 года
Цитата: Jerih


Я бы эту выбрала. Думаю, она безопасна и выполняет свою функцию. Но это чисто теоретически
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 4 года
Всім вітання! Знайшов нашу чухмарку, колись купляв у зоомагазині. По факту підходить лише для Віспа, а Джейкобу лише не за призначенням. Погризти її там чи ще щось). Вісп наче довгохвоста шушка, а Джейкоб короткохвостий бройлерський бобрик. Чухати Віспа потреби немає, а от Джейкобу можна почухати або хвоста або навколо передніх лапок. Джейкоб у свої 11 місяців важить 737, на дотик ожиріння немає. Хутро в нього таке густе, що туди не можна запхати чухрайку. Хутро можна лише погладити. Не допогло і зменшення плоскогубцями вдвічі кількості «зубчиків» на чухрайці. Хутро надто густе. На фото, як на мене, безпечні лише чухрайки з краплинками на кінцях. Боюсь, що оголені зубчики можуть пошкодити шкіру тваринки. В японського респіратора інше розташування зубчиків на чухрайці і вони пластикові. Плюс в нього вона саме «розчісує», а не «виріває» хутро. Знайти таку поки не вдалося. Можливо після карантину зможуть допомогти знайомі анімешники знайти ту що в «респіратора». я в курсі, що чухрайка трохи страшненька, але її використовували рази з два. Зараз є який гребінець, в якого циліндричні зубчики, що обертаються. До японської чухрайки дуже далеко, але хоч щось…
Автор: Jerih
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 4 года
Цитата: Barathrum_Nomad
На фото, як на мене, безпечні лише чухрайки з краплинками на кінцях.


Цитата: Chinny
Я бы эту выбрала. Думаю, она безопасна и выполняет свою функцию. Но это чисто теоретически


Дякую за поради! Буду замовляти, тільки ще остаточно у комплект до щітки гребінець оберу

Отвечать в темах могут только зарегистрированные пользователи. Вход Регистрация.