Охолодження шушки

Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 4 года
Всім привіт! Так вже сталося, що температура за вікном і в клітинці шушки не завжди буває «як треба». Зимою допомагає опалення, а влітку — кондиціонер. Не всі живуть у власних помешканнях, тож купляти гарного кондиціонера в арендовану квартиру часто буває економічно недоцільно. Якщо людям легше пережити температури за 20, то шушкам — ні. На весну треба щось вирішувати, тому пошуки припинилися на… персональному кондиціонері для шушки). В кого які думки з приводу отакої штуки?))

Так, це маленький холодильник). Як воно виглядає насправді я ще не знаю. Нема бажання купувати кота у мішку.
Панове і панянки, які ваші думки?
Читатель
Chinbox Team
Был
Пользователи
50 тем
1663 сообщения
Рейтинг: 842
Репутация: 27
На сайте 5 лет
Цитата: Barathrum_Nomad
В кого які думки з приводу отакої штуки?))


Привіт, Віктор!

Яке цікаве ноу-хау! А є додаткова інформація? Наприклад, габарити, інші технічні характеристики?
Правильно заданный вопрос — половина ответа :)
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 4 года
Цитата: Barathrum_Nomad
Панове і панянки, які ваші думки?


Ну что сказать, круто Конечно, если это чудо техники реально может заменить кондиционер.
Если шиншилл много, то прибор проблему не решит, но для одной клетки может стать «спасательным кругом» (теоретически).

Он в клетку устанавливается? Автономный?
Читатель
Варан
Был вчера
Пользователи
44 темы
508 сообщений
Рейтинг: 337
Репутация: 10
На сайте 5 лет
Згоден, річ цікава. Хоча і з вузькою сферою застосування — для однієї клітки. Сумніваюся, що хтось купує такі холодильники в кожну клітку, якщо їх багато.
Поки що не зустрічав, щоб шиншиловоди такими користувалися.
Але, думаю перспектива є.
Если — хорошее слово… ©
Читатель
Chinny
Был
Пользователи
34 темы
398 сообщений
Рейтинг: 221
Репутация: 7
На сайте 4 года
Цитата: Barathrum_Nomad
Так, це маленький холодильник).


Прикольный «термостат». У нас не попадался такой пока что.
Это какое-то ориентальное (Япония, Корея, Китай, Гонконг) смарт-изделие? Не удивлюсь, если еще и на дистанционном управлении
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 4 года
Це я таке у Сигнгапурі в зоотоварах знайшов. Хатинка повністю автономна, коштує в рази дешевше стаціонарного кондиціонера і мобільна. Можна перевозити із собою без зайвих турбот. Зовнішні габарити — 28 вистота, 26 глибина та 21 завширшки. Діапазон температури на виході від 8 до 26 градусів за Цельсієм. Добре що не за Фаренгейтом). Ще є тумблер «вкл/вЫкл». Споживання електрики у робочому режимы обыцяють выд 38 до 68 ватт на годину, майже як звичайна лампочка. Струм наш — 200-240, 50 герц. Єдине що хвилює, так це те, що продавец «просто продавець»). Він просто продає товар. З яких матеріалів виготовлено і які гарантії безпеки, що шушка там чогось не те погризе і зламає — жодних. Як кажуть — «Продам гараж, мопЄд не мій»). От ще фотки, хоча на якій мові Азії я не знаю.

Так, воно суто для домашнього використання — одна-дві шушки. У «промислових» на ферму не підійде.
Читатель
Варан
Был вчера
Пользователи
44 темы
508 сообщений
Рейтинг: 337
Репутация: 10
На сайте 5 лет
Начебто все добре, навіть більше ніж — така собі «хатинка» у спекотну погоду, але що відразу кинулося в очі — це мережевий шнур, який швидко можуть «спробувати на зуб» (і напевно так і зроблять) .
Тому або «холодильник» вбудовувати в клітку / вітрину таким чином, щоб шнур залишився ззовні, або шукати модель на акумуляторі.

Пане Віктор, а на Вашу думку, які є варіанти вирішення цієї проблеми (у межах клітки / вітрини)?
Если — хорошее слово… ©
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 4 года
Виктор, Вы намерены все-таки приобрести чудо-агрегат? Откройте секрет — в Украине или из Сингапура будете заказывать?
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 4 года
Цитата: Варан
Начебто все добре, навіть більше ніж — така собі «хатинка» у спекотну погоду, але що відразу кинулося в очі — це мережевий шнур, який швидко можуть «спробувати на зуб» (і напевно так і зроблять) .
Тому або «холодильник» вбудовувати в клітку / вітрину таким чином, щоб шнур залишився ззовні, або шукати модель на акумуляторі.

Пане Віктор, а на Вашу думку, які є варіанти вирішення цієї проблеми (у межах клітки / вітрини)?


Скоріше за все, краще ставини тильною стороною до стінки клітки/вітрини. Дреля/шурупокрута не складно дістати. Можливо «обкласти якоюсь деревиною/стінками/поличками. Домік у доміку. Так, звісно треба буде його додатково закріпити)). Час від часу знімати та прибирати поряд. Стосовно АКБ я не можу сказати. Я не кажу, що під час зарядки подібна модель на АКБ вибухне наче Samsung Note 8 (можу помилятися, але гугл підкаже). Однак, чим „простіша“ техніка, тим вода найдійніша.Мені так і не відповіли за принцип дії — мініатюрний холодильник на фреоні, чи радіатор на теплових трубках щось наче як у ПК. Відповідь була проста — ми просто продаємо). Хоч купуй, хоч не купуй.
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 4 года
Цитата: Jerih
Виктор, Вы намерены все-таки приобрести чудо-агрегат? Откройте секрет — в Украине или из Сингапура будете заказывать?


90-98%. Може більше не заради шушки, а як спортивний інтерес. Якщо воно добротне буде по факту — можна передати у користування пухнастому. Якщо це якась приблуда, яка гарна лише на картинках, а у житті смердить ацетоном що аж очі випадають — нащо воно таке?) Тож спершу треба буде перевірити на собі. Якби були в Україні такі, то можна було купити, подивитися на тій же Новій пошті у відділенні і лишити/повернути. Тут поки не купиш, не дізнаєшся що воно. Тож поки відповідь — Сінгапур. Навіть із курсом місцевого доляра до гривні, варто спробувати.
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 4 года
Цитата: Barathrum_Nomad
Тож поки відповідь — Сінгапур.


Ну что можно сказать? Респект
Если Вы проведете успешный эксперимент, то очень вероятно, что такие агрегаты войдут у нас в моду точно так же, как в 2004-м началась мода на витрины для шиншилл. И, даже возможно, появятся предприимчивые шиншилловоды, которые будут организовывать доставку модных аппаратов
А Вы будете первопроходцем, а это всегда вызывает уважение.
Редактировалось 1 раз, последний: 00:29
Читатель
Chinny
Был
Пользователи
34 темы
398 сообщений
Рейтинг: 221
Репутация: 7
На сайте 4 года
Цитата: Barathrum_Nomad
Навіть із курсом місцевого доляра до гривні, варто спробувати.


Ясное дело, что вещь недешевая, ну и плюс еще доставка.

Виктор, я понимаю, что Вы «держите интригу», но все же откройте секрет, какова стоимость Вашего «спортивного интереса» (в долларах США)? И в какие регионы есть доставка? (меня интересует возможность доставки в Канаду)
Читатель
Chinbox Team
Был
Пользователи
50 тем
1663 сообщения
Рейтинг: 842
Репутация: 27
На сайте 5 лет
Віктор, а щодо доставки в Україну Ви вже дізнавались? Ціна питання (якщо не секрет)?
Правильно заданный вопрос — половина ответа :)
Читатель
Варан
Был вчера
Пользователи
44 темы
508 сообщений
Рейтинг: 337
Репутация: 10
На сайте 5 лет
Цитата: Barathrum_Nomad
хоча на якій мові Азії я не знаю.


Виходячи з моїх початкових знань японської мови, це японські ієрогліфи. Звідси запитання до пана Віктора: як називається фірма-виробник і в якій країні розташовано виробництво? Буду вдячний за відповідь.
Если — хорошее слово… ©
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 4 года
Цитата: Jerih
Цитата: Barathrum_Nomad
Тож поки відповідь — Сінгапур.


Ну что можно сказать? Респект
Если Вы проведете успешный эксперимент, то очень вероятно, что такие агрегаты войдут у нас в моду точно так же, как в 2004-м началась мода на витрины для шиншилл. И, даже возможно, появятся предприимчивые шиншилловоды, которые будут организовывать доставку модных аппаратов
А Вы будете первопроходцем, а это всегда вызывает уважение.


Я не збираюся ними «барижити»). Колись я думав купити холодильника для вина. Така собі скляна прохолодна кімната з гарним виглядом і величезним мінусом — відсутність притоку свіжого повітря. Так і лишилось для десятка пляшок і не більше.

Досвід не буває поганим або гарним, досвід є досвід. Якщо воно того варте, то можна купляти не тільки мені. Якщо це лише гарні картинки — краще показово спалити це «творіння»))
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 4 года
Цитата: Chinny
Цитата: Barathrum_Nomad
Навіть із курсом місцевого доляра до гривні, варто спробувати.


Ясное дело, что вещь недешевая, ну и плюс еще доставка.

Виктор, я понимаю, что Вы «держите интригу», но все же откройте секрет, какова стоимость Вашего «спортивного интереса» (в долларах США)? И в какие регионы есть доставка? (меня интересует возможность доставки в Канаду)


Отакої) Найкраща область України — Канадська). Туди дуже багато наших поїхало ще за часів царя сусідського. Ціна питання десь один Бенжі Франклін та один Алєкс Гамільтон, або Адрійко Джексон — 110-120 американських гривень).
Доставка "інтернешеналь". Звісно у Квебек, Онтаріо чи Колумбію можуть і довезти. За Юкон чи Нунавут казати не буду, надто «канадський» там клімат). Є знайомі у Вінніпегу просто)).
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 4 года
Цитата: Chinbox Team
Віктор, а щодо доставки в Україну Ви вже дізнавались? Ціна питання (якщо не секрет)?

Вказано «Фрі шіпмент»).
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 4 года
Цитата: Варан
Цитата: Barathrum_Nomad
хоча на якій мові Азії я не знаю.


Виходячи з моїх початкових знань японської мови, це японські ієрогліфи. Звідси запитання до пана Віктора: як називається фірма-виробник і в якій країні розташовано виробництво? Буду вдячний за відповідь.


Японська то японська). В мене один друг знає японську (анімешнік), інший — китайську). КОлись казали як відрізняти, типу там кругляшки, а там якісь ялинки, але це пройшло повз вуха. Якщо країна «бренду» Японія, то я не здивуюся, коли виробництво буде у Китаї. Більше половини планети там щось виготовляють, був би гарний контроль якості.

За фірму і фактичну країну виробництва я не знаю. Мені відповіли що «просто продають». Де вони їх самі беруть — цікава відповідь. Скоріше на різдво буду брати, чи на Миколая. Там почекаємо доки доїде і вже буде відомо — що воно таке). Якщо воно того варте — хай буде пухнастому, якщо щось інше і небезбечне для шушки — краще спалити). Усе одно, спроба того варта і вона значно дешевша за гарний кондиціонер у 12к+ гривень типу Міцубіши Електрік чи Хуйві. Хоча Гореньє з Панасоніком теж гарні кондиціонери.Головне щоб не за 5 копійок).

Вибачаюсь за «тимчасову затримку» з відповідями на ваші запитання. В мене зараз маленькі побутові справи, які треба дуже й дуже швидко вирішити)
Читатель
Варан
Был вчера
Пользователи
44 темы
508 сообщений
Рейтинг: 337
Репутация: 10
На сайте 5 лет
Цитата: Barathrum_Nomad
Вказано «Фрі шіпмент»).


Все цікавіше і цікавіше . А з розмитненням як?
Редактировалось 1 раз, последний: 00:01
Если — хорошее слово… ©
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 4 года
Цитата: Варан
Цитата: Barathrum_Nomad
Вказано «Фрі шіпмент»).


Все цікавіше і цікавіше . А з розмитненням як?

Що не так з розмитнення?) От було б ще ідеально, коли можна обирати на що підуть ті податки — на на автодорогу/вуличне освітлення/інше чи на новий мерседес чи квартиру «бідному, босому і голому депутату», який існує за рахунок мами, котра «бізнесвумен, мільйонер і далі за списком»)). Там наче поріг 100 євро без податків для України, тож що вище цієї цифри — сплатимо додатково. Стосовно доставки не у Неньку — за VAT, incoming tax чи як воно там у цивілізованих країнах — за це не знаю. Я орієнтуюся на повну вартість. Якщо є «знижка VAT при експорті» — було б гарно, але нічого стосовно податків не вказано.

Більшість своїх справ я повирішував, лише ці вихідні останні «складні», далі легше буде. Хтось ці «хатинки» продає, хтось виготовляє, хтось купує. Треба лише дочекатися і дізнатися остаточно — чи безпечне воно для пухнастиків.Якщо «так», тоді справа лише за грошима. Це суто особисте. В когось шушки мешкають у клітках, в когось у вітринах чи ще десь. В якоїсь шушки є лише домік та полички, в іншої є гамак та бігове колесо. Кожному вирішувати як витрачати свої кошти. Головне — не вимірювати любов до шушки рівнем витрат на неї). Шушки — це не жива іграшка чи пухнаста цяцька для дітей. Це повноцінне живе створіння. Трохи специфічне, геть не як кіт чи собака, але — повноцінне живе створіння.
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 4 года
Цитата: Barathrum_Nomad
Досвід не буває поганим або гарним, досвід є досвід. Якщо воно того варте, то можна купляти не тільки мені. Якщо це лише гарні картинки — краще показово спалити це «творіння»))


Согласен на 100%. Поэтому предлагаю возобновить обсуждение. Автономный кондиционер для шиншей в условиях аномальной жары и частого отключения света мог бы спасти не одну «пушистую жизнь».

Может, эти шинше-кондиционеры уже появились на наших прилавках (или в наших инет-магазинах)?
Читатель
Роксолана
Был
Пользователи
17 тем
159 сообщений
Рейтинг: 67
Репутация: 1
На сайте 3 года
Цитата: Jerih
Согласен на 100%. Поэтому предлагаю возобновить обсуждение. Автономный кондиционер для шиншей в условиях аномальной жары и частого отключения света мог бы спасти не одну «пушистую жизнь».

Может, эти шинше-кондиционеры уже появились на наших прилавках (или в наших инет-магазинах)?


В этом году тема актуальна как никогда
Жаль, что за 5 лет с момента ее появления никто так и не организовал завоз и продажу этих чудесных агрегатов
Уверена, что многие бы у нас попробовали таким способом спасти своих мохнатых питомцев.

Отвечать в темах могут только зарегистрированные пользователи. Вход Регистрация.