Джейкоб та Вісп)

← Предыдущая Следующая → 1 2 3 4 5
Показаны 76-100 из 101
Читатель
Варан
Был
Пользователи
44 темы
509 сообщений
Рейтинг: 337
Репутация: 10
На сайте 5 лет
Цитата: Barathrum_Nomad
Інструкція дуже проста).
Треба мінімум три речі:
1. Матеріал для виробу. Це можуть бути дошки, бруски чи плити якісь.
2. Інструмент — пилка, шурупокрут чи щось ще за вашою фантазією.
3. «Засіб» виробництва.


Дуже дякую за таку наочну розповідь! Тепер все зрозуміло, про що йшла мова. Буду впроваджувати
Если — хорошее слово… ©
Читатель
Chinny
Был
Пользователи
34 темы
401 сообщение
Рейтинг: 221
Репутация: 7
На сайте 5 лет
Цитата: Barathrum_Nomad
В кожної шуши свої особливості. Якщо у Віспіка призвисько «штанішки» через його шаровари, то в Джейкоба — тартак. То лісопилка солов'їною. Звісно можна казати на нього трачка, але тартак краще, хоча зміст однаковий).


Забавно! На прозвища они тоже откликаются, как и на имена?
Читатель
Hohotynchik
Был
Пользователи
22 темы
348 сообщений
Рейтинг: 212
Репутация: 10
На сайте 4 года
Цитата: Barathrum_Nomad
Настав час оновлень у їх домівці,


Виктор, такой вопрос: если Вы будете делать капитальное обновление витрины, не хотите ли попробовать подвести вытяжку прямо в витрину по примеру французских шиншилловодов? Впереди лето, и это бы существенно улучшило микроклимат в витрине.
Per aspera ad astra
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Цитата: Chinny
Цитата: Barathrum_Nomad
В кожної шуши свої особливості. Якщо у Віспіка призвисько «штанішки» через його шаровари, то в Джейкоба — тартак. То лісопилка солов'їною. Звісно можна казати на нього трачка, але тартак краще, хоча зміст однаковий).


Забавно! На прозвища они тоже откликаются, как и на имена?


Вісп, Віспик, іноді штанішки. Якісь інші звертання не прижилися. Джейкоб відкликається і на себе, і на бобра і на «шнобеля». Іноді ще кажу на нього хрумкало чи капітан Жрундель, але він не дуже й то реагує
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Цитата: Hohotynchik
Цитата: Barathrum_Nomad
Настав час оновлень у їх домівці,


Виктор, такой вопрос: если Вы будете делать капитальное обновление витрины, не хотите ли попробовать подвести вытяжку прямо в витрину по примеру французских шиншилловодов? Впереди лето, и это бы существенно улучшило микроклимат в витрине.


Оце так «обговорення», аж 19 сторінок мінімум! )
Стосовно витяжки поки не знаю. На літо буде «кондиціонер». Звісно не той самий з Сингапуру (там окрім білого ще й рожевий є та блакитний), а «саморобний». ота от мінібудка — щось дуже схоже на мініхолодильник для косметики чи «мікро-бар» біля робочого місця. Охолоджувальна коробка на елементах Пельт'є. Якщо холодильник можна взяти значно дешевше «готового виробу», то його трабе «доробляти». Охолодження там тільки «вкл/викл» і все. Треба зробити дірку у дверях та довісити терморегулятор для підтримки заданої температури. Холодильники багато де продають, не лише на olx. Термостат і «кільця у двері» я вже подивися на алішці. З плюсів — можна розібрати того холодильника і подивитися усі маркування на термоелементах. Тоді вже можна майструвати щось більш потужне та масивне)
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 5 лет
Цитата: Barathrum_Nomad
Оце так «обговорення», аж 19 сторінок мінімум! )


Хм… Як я бачив, у питанні мова йшла не про 19 сторінок обговорення, а про конкретну сторінку з вітринами з витяжками:


Справа в тому, що Ви у нас новатор у деяких шиншилових питаннях, можливо, це ноу-хау Вас також зацікавить. Тим не менше, Ваш новітній «кондиціонер» теж дуже цікавий винахід.
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Цитата: Jerih
Цитата: Barathrum_Nomad
Оце так «обговорення», аж 19 сторінок мінімум! )


Хм… Як я бачив, у питанні мова йшла не про 19 сторінок обговорення, а про конкретну сторінку з вітринами з витяжками:


Справа в тому, що Ви у нас новатор у деяких шиншилових питаннях, можливо, це ноу-хау Вас також зацікавить. Тим не менше, Ваш новітній «кондиціонер» теж дуже цікавий винахід.


Дякую за уточнення. Там було кілька фото вітрин із витяжками. Коли я відкрив ту тему, то мені показало аж 19 сторінок. Я почав читати із найпершої і закінчив на 20+ сторінці. Стосовно «кондиціонера», який там згадали. Айс-куб чи якось так. Якщо сказати «охолоджувальний пристрій», то так, ще можна погодитись. Однак той виріб — ЗВОЛОЖУВАЧ!.. Там у окремий резервуар заливають хладоген (99% вода з холодильника) або використовують фляги з антифризом, частіше синього кольору. Такий собі «тепловий акумулятор». В мене зараз дві мармурові плитки і затінок з провітрюванням після заходу сонця.

Тепер «технічно» за витяжки. Витяжка — то примусове провітрювання. Треба прорахувати «продуваємість» усієї вентеляційної системи, тиск повітря у ній і рівень шуму при роботі. Щось нагадує дослідження повітряних потоків у системному блоці комп'ютера для найбільшої продуктивності і співвідношення «ефективність/витрати/шум». Примусова вентиляція часто використовується у приватних пасивних будинках. Там де скажена теплоізоляція, теплі підлога та іноді ще не тільки стеля, але й стіни). Наче воно називається «чін-коіл», іноді «канальний кондиціонер». Більшість з нас таке бачила у фільмах, де герої повзають у системі вентиляції у всіляких хмарочосах.

Якщо компресор розташований десь на даху, то шум буде майже відсутній. У кімнаті лише вентиляційна магістраль і все. Для шуш совї особливості. Перша й найголовніша — пісок для купання. Оменемо зараз «пісок, попіл, кварц» та інші назви засобу для купання. Основна проблема — пил. Тож мають бути ще фільтри, бо «повітряний насос» довго не проживе і його обслуговування буде дуже «приємним». На більшості фото клітки розташовані на мансардному поверсі — близько до даху))

Всі ми користуємося витяжками на кухні і знаємо які вони тихі. Звісно, я не згадую тут якісь дизайнерські рішення на інверторних двигунах з цінником аренди квартири. Мінус — воно потребує електрики та догляду. Альтернатива з меншим доглядом та енергонезалежність — турбодефлектор.

Назва хоч і дивна, але багато хто бачив цю «штуку» на дахах, але не знав яка назва.

Тож, турбодефлектор виглядає ось так:


За межами Неньки його часто назвивають «roof exhaust fan».
Працює воно за законами фізики). В теорії можна зібрати вентиляційну магістраль і підключити до такої витяжки. Плюс це односторонній клапан — через свою будову повітря проходить лише в одному напрямку, хоча і не герметичне.

І на фінал постає цілком іронічне питання для рядового споживача у нас — вартість і обслуговування.
Чи будуть думки за вентиляцію у «покупця», який бере «шушу» на olx за 300-400 гривень і садить у клітку для кроликів?
Скільки проживе в таких умовах бідолашна істота — питання теж риторичне…

Іноді гроші є, однак немає місця, бо це квартира, іноді арендована. Можна підключити витяжку до центрального стояка багатоповерхівки. Однак впевненості за те, що там прокачують сусіди немає. Бувало сморід від сусідів йшов до мене у квартиру через вентиляцію, бо вона була зроблена аби як.

Вентиляція — це інженерні комунікації і їх треба добряче прорахувати). Це схоже на електропроводку. Матеріал (мідь чи алюміній), діаметр жили, навантаження на кожну розетку і так далі… З повітрям схожа ситуація. Якщо повітря кудись виходить, то воно повинно звідкись приходити «свіжим» — це треба також розрахувати.

Тож на перших етапах обмежусь елементами Пельт'є, а згодом вже і про спліт-систему можна думати. В нас специфічний час черговий позачерговий локдаун з відсутністю транпорту (окрім таксі) вносить свої корегування пріоритетів, іноді суттєво.

Вибачаюсь за таку нудну відповідь за вентиляцію, якщо шо)
Читатель
Hohotynchik
Был
Пользователи
22 темы
348 сообщений
Рейтинг: 212
Репутация: 10
На сайте 4 года
Цитата: Barathrum_Nomad
Вибачаюсь за таку нудну відповідь за вентиляцію, якщо шо)


Виктор, спасибо! Информация нужная и полезная (чувствуется, что писал человек с инженерным образованием, который с техникой на «ты»)! Потому что большинство владельцев витрин не задумываются о микроклимате в них. И, тем более, не думают о необходимости подключения вентиляции.
Ваш ответ — краткая «теоретическая часть» нужного проекта. Шиншиллы живут в витринах, «не жалуются» — мало кто будет «заморачиваться» с вытяжками. А если и «заморочатся», то благодаря Вашему посту будут понимать, о чем идет речь, и насколько это возможно оборудовать в городских условиях.
Per aspera ad astra
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 5 лет
Цитата: Barathrum_Nomad
Вибачаюсь за таку нудну відповідь за вентиляцію, якщо шо)


Хм… Не нудну, а корисну. Тепер зрозуміло, що вентиляцію у кожну вітрину краще ставити у приватних будинках. В інших варіантах — занадто складно
Читатель
Hohotynchik
Был
Пользователи
22 темы
348 сообщений
Рейтинг: 212
Репутация: 10
На сайте 4 года
Цитата: Hohotynchik
В принципе, очень разумно дать Виспу в такой ситуации аминосол (препарат, состоящий из витаминов и аминокислот) и траумель. В состав траумеля входит большое количество компонентов и в целом этот препарат разнопланового позитивного действия (противовоспалительный, ранозаживляющий, повышающий иммунитет и т.д.) Поэтому в ситуации, когда нет возможности провести полное обследование (или такие действия могут только навредить еще больше за счет стресса) есть большая вероятность, что препарат траумеля в сочетании с аминосолом решит проблему недостаточного веса.

Кстати, семя льна не предлагали Висперу, оно тоже может помочь набрать вес (конечно, в разумной дозировке)?


Прошло уже более двух недель, есть ли какой-то эффект? Насколько мне известно, такая же проблема с остановкой набора веса в «подростковом» возрасте бывает нередко, и Ваш опыт может быть очень полезен.
Редактировалось 1 раз, последний: 17:30
Per aspera ad astra
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Цитата: Hohotynchik
Цитата: Hohotynchik
В принципе, очень разумно дать Виспу в такой ситуации аминосол (препарат, состоящий из витаминов и аминокислот) и траумель. В состав траумеля входит большое количество компонентов и в целом этот препарат разнопланового позитивного действия (противовоспалительный, ранозаживляющий, повышающий иммунитет и т.д.) Поэтому в ситуации, когда нет возможности провести полное обследование (или такие действия могут только навредить еще больше за счет стресса) есть большая вероятность, что препарат траумеля в сочетании с аминосолом решит проблему недостаточного веса.

Кстати, семя льна не предлагали Висперу, оно тоже может помочь набрать вес (конечно, в разумной дозировке)?


Прошло уже более двух недель, есть ли какой-то эффект? Насколько мне известно, такая же проблема с остановкой набора веса в «подростковом» возрасте бывает нередко, и Ваш опыт может быть очень полезен.


Вибачаюсь за відсутність. Карантин скінчився і зараз треба наздоганяти, плюс ще питання по новій роботі на новому робочому місці.

За Віспіка. Заважувати буду на вихідних. Візуально і за його активністю є покращення. Звісно він не обжене за такий термін Джейкоба по вазі. Я не певен що взагалі обжене. З плюсі пізнього повернення додому — шушики починають сумувати без «надмірної» уваги котра була у карантин. Через це в нас почалось «дресирування». Вони починають виконувати певні команди). П'ятниця завантажена дуже сильно, тому плідна відповідь на вихідних буде.
Читатель
Hohotynchik
Был
Пользователи
22 темы
348 сообщений
Рейтинг: 212
Репутация: 10
На сайте 4 года
Цитата: Barathrum_Nomad
Через це в нас почалось «дресирування». Вони починають виконувати певні команди).


Интересный момент. Закрепляете условные рефлексы или пользуетесь оперантным обучением?
Per aspera ad astra
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 5 лет
Виктор, Вы активно даете крапиву своим «мохнатикам» (я тоже даю иногда, но редко из-за нехватки «ресурса»). Вопрос в том, что среди любителей поговаривают, что она слабит, поэтому давать только кормящим самкам. Вы ничего такого не замечали?
Читатель
Варан
Был
Пользователи
44 темы
509 сообщений
Рейтинг: 337
Репутация: 10
На сайте 5 лет
Цитата: Barathrum_Nomad
Звісно не той самий з Сингапуру (там окрім білого ще й рожевий є та блакитний), а «саморобний». ота от мінібудка — щось дуже схоже на мініхолодильник для косметики чи «мікро-бар» біля робочого місця. Охолоджувальна коробка на елементах Пельт'є. Якщо холодильник можна взяти значно дешевше «готового виробу», то його трабе «доробляти». Охолодження там тільки «вкл/викл» і все. Треба зробити дірку у дверях та довісити терморегулятор для підтримки заданої температури. Холодильники багато де продають, не лише на olx. Термостат і «кільця у двері» я вже подивися на алішці.


Вікторе, доброго вечора. Розумію, що нова робота та все таке інше, але скоро температура підвищиться, тому питання: вдалося вже змайструвати шинше-холодильник? Впевнений, що питання актуальне для всіх, у кого немає кондиціонеру або він недостатньо потужний.
Редактировалось 1 раз, последний: 18:54
Если — хорошее слово… ©
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Всім доброго ранку! Відразу з гарного — з шушками все добре). Зі мною теж все добре, є руки і ноги і дах над головою. Робота то взагалі окрема і дуже специфічна тема. На цих вихідних відповім на всі питання що зібралися у Вас до мене з минулого разу. На відміну від інших, в мене буде не три вихідних поспіль, а лише два — неділя та понеділок. Поки не можу зрозуміти питання за кропиву. Що значить «слабить»? Люблять її більше за люцерну, однак даю не так часто. Якщо мадась на увазі" діарея" чи якась слабкість та зниження активності, то в нас такого немає. Можливо я не так зрозумів питання, тому буду вдячний якщо його перефразують.
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 5 лет
Цитата: Barathrum_Nomad
Поки не можу зрозуміти питання за кропиву. Що значить «слабить»? Люблять її більше за люцерну, однак даю не так часто. Якщо мадась на увазі" діарея" чи якась слабкість та зниження активності, то в нас такого немає. Можливо я не так зрозумів питання, тому буду вдячний якщо його перефразують.


В общем Вы правильно поняли вопрос. Речь шла о «послаблении стула» — когда болюсы становятся более мягкими, типа пластилина, как говорят часто об этом: «наступил — раздавил».
Редактировалось 1 раз, последний: 16:12
Читатель
Роксолана
Был
Пользователи
17 тем
160 сообщений
Рейтинг: 67
Репутация: 1
На сайте 3 года
Виктор, вы как местный новатор наверняка уже приобрели съедобный домик и туннельчики для Джейкоба и Виспера?

Если я не ошибаюсь, ждем фото «распаковки» и впечатления (и Ваши, и любимцев).
Редактировалось 1 раз, последний: 17:30
Читатель
Варан
Был
Пользователи
44 темы
509 сообщений
Рейтинг: 337
Репутация: 10
На сайте 5 лет
Цитата: Роксолана
туннельчики для Джейкоба и Виспера?


Логично предположить, что в большом отлично себя будет чувствовать Джейкоб, а в маленьком — Висп.
Хотя и считается, что большой вмещает семейную пару шиншей, но, думаю, Виспу уютнее будет в индивидуальном туннеле. По идее он даже может быть съедобным заменителем деревянного домика
Если — хорошее слово… ©
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 5 лет
Цитата: Роксолана
Если я не ошибаюсь, ждем фото «распаковки» и впечатления (и Ваши, и любимцев).


Уже представляю «хозяина витрины» Джейкоба, властвующего над набором суши-погрызушек. Интересно, какая из 5 ему больше всего «зайдет»? Или он будет ее использовать для метания, как камень?
Читатель
Роксолана
Был
Пользователи
17 тем
160 сообщений
Рейтинг: 67
Репутация: 1
На сайте 3 года
Пане Вікторе! Як справи у Ваших Джейкоба та Віспа? Ви їх евакуювали чи вони разом з Вами під сиренами та вибухами?
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Цитата: Роксолана
Пане Вікторе! Як справи у Ваших Джейкоба та Віспа? Ви їх евакуювали чи вони разом з Вами під сиренами та вибухами?

Вітаю! Шалено вибачаюсь за свою відсутність. До війни часу вистачало лише на сон та дорогу на/з роботи. Сезон продажів у логістиці «дуже весела» штука. Тільки сезон почав спадати, то сталося ЦЕ. Думок багато, а якщо описати словами, то саме ця тема за двох шушок буде лише одним абзацем, того що зараз на дущі. Відразу за головне — справи в нас ІДЕАЛЬНІ. Руки-ноги на місті, дах над головою, та гроші у кишені. Всі живі та в безпеці. З роботою поки нормально. Вона є, але я у «вимушеній відпустці». На роботу тільки на таксі, працюємо за графіком воєнного часу. Вже місяць нормально майже не сплю. Одним вухом слухати що на дворі, іншим що у хаті. В мене кілька гостей пересиджують, тому чергуємо по черзі. Враховуючи моє розташування, до мене нічого не долітає і доїхати складно. Територіально ми в безпеці, але на землі. З повітрям проблеми. Через раз над нами щось пролітає далі до центру міста і не знаєш, чи зіб'є наше ППО всю цю погань чи якась ракета долетить все ж. Іноді поряд з неба щось падає і гупає дуже відчутно. У таких випадках на поготові переноска, куди швидко пакують шушек і ховають під підлогу, там фундамент захистить. Вітрину на має можливості покласти на підлозі бо вона не пристосована і шушам треба стрибати. Кілька разів щось збивали і Джейкоб спав. Йому не сподобалося що його сонного вхопили і кудись сховали. Мінус трохи хутра (трешкі зовсім, але є), покусана до крові рука в мене і шушики заховані. Віспік більш адекватно ставиться до процедури «хутко до льоху». Перші дні дуже нервували, погано спали. Їли нормально. Через тиждень вже звикли і на бабахи реагували нормально. Коли повітряна тривога, то ми орієнтуймося за звуком. Дивлячись чи поряд щось впадає. Якщо пішла ракета з землі, то зараз бабахне і почне падати. Тоді відразу шушек у переноску і «хутко до льоху». Так і живемо. Світло й газ є, іноді пропадає інтернет, бо в нас оптичне волокно у приватний сектор. Іноді готую їсти за розкладом, іноді як вийде. Треба враховувати комендантську годину, повітряні тривоги та світломаскування… Зараз спробую завантажити кілька фото з телефону, бо звичайний інтернет знову зник.
Автор: Barathrum_Nomad
Читатель
Barathrum_Nomad
Был
Пользователи
2 темы
74 сообщения
Рейтинг: 135
Репутация: 16
На сайте 5 лет
Читатель
Роксолана
Был
Пользователи
17 тем
160 сообщений
Рейтинг: 67
Репутация: 1
На сайте 3 года
Цитата: Barathrum_Nomad
Відразу за головне — справи в нас ІДЕАЛЬНІ.


Вікторе, то слава Богу! Дякую за таку ретельну розповідь. Наче побачила Ваше обістя та пухнастих. Цікаво, що вони так швидко пристосувались до змін у житті. «хутко до льоху» — дуже кумедний вираз
Читатель
Jerih
Был
Пользователи
71 тема
553 сообщения
Рейтинг: 356
Репутация: 14
На сайте 5 лет
Джейкоб на останньому фото наче вже не таким кремезним, як раніше, виглядає. Наче підліток. І погляд трохи винуватий.
Схуд від стресу через бомбардування?
Мабуть, за останній рік Віспік його наздогнав?
Редактировалось 1 раз, последний: 16:53
Читатель
Pivnaya Feya
Был
Пользователи
35 тем
269 сообщений
Рейтинг: 96
Репутация: 5
На сайте 4 года
Виктор, я читала в какой-то группе в Вайбере, что наши пушистики у кого-то «оповещают» о воздушной тревоге до сирены. Наблюдала за своим Изиком, но он спокоен. А Ваша «парочка» умеет предчувствовать воздушную тревогу?
ЗОЖ — людям, ЛЛЗ — шиншиллам!!!
← Предыдущая Следующая → 1 2 3 4 5
Показаны 76-100 из 101

Отвечать в темах могут только зарегистрированные пользователи. Вход Регистрация.